Martin Kocián – pálené i plechové střešní krytiny

Postavte i odizolujte střechu s našimi asfaltovými pásy

Nabízíme dodávku střešních materiálů, za příjemné ceny od renomovaných výrobců, a kompletní servis. Výpočet střechy, doporučení skladby střechy, kompletní dodávka střechy po celém území České republiky.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Československé armády 536
  • Frýdek-Místek - Místek
  • 738 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Prodej střešních krytin a komponent

Získejte veškeré potřebné materiály ke stavbě vaší střechy na jednom místě! Naše společnost vám nabízí střešní krytiny a komponenty za velmi příznivé ceny. Kromě samotných krytin u nás získáte asfaltové pásy, střešní šindele i stavební řezivo.

Komplexní servis od výpočtu po dodávku

Pro naše zákazníky zajišťujeme komplexní servis. Provedeme výpočet střechy, společně najdeme nejlepší variantu skladby střechy a vaši novou střechu vám dodáme kamkoliv po celé České republice.

Široká nabídka krytin

V naší nabídce najdete betonové, asfaltové i plechové střešní krytiny. Samozřejmostí je i sortiment vláknitocementových, plastových a pálených krytin. V jednotlivých kategoriích můžete vybírat také podle dodavatelů, od kterých krytiny odebíráme.

Asfaltové pásy

Pro kvalitní hydroizolace střech vám nabízíme asfaltové pásy a lepenky od výrobců VELBIT A EVRO. Asfaltové pásy jsou vhodné pro hydroizolace vrchní i spodní vrstvy střechy. Odizolujete také spodní část stavby. Lepenky z našeho sortimentu můžete použít jak pod zdivo, tak pro provizorní zakrytí.

Odborné poradenství

Nevíte si rady, zda položit plechové střešní krytiny, nebo se rozhodnout raději pro plast? Neváhejte nás kdykoli kontaktovat – poskytneme vám odborné poradenství. Napsat nám můžete e-mail, nebo prostřednictvím našich stránek zadejte svou individuální poptávku.

REALIZACE

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce